OPIEKA INFORMATYCZNA DLA FIRM

CORAX

Firma Humansoft oferuje nowatorskie i niezawodne programy dla biznesu w klasie ERP, dla średnich i małych firm oraz narzędzia klasy business intelligence. 

HERMESSQL PRODUKCJA to moduł do zarządzania produkcją klasy ERP, pomaga w technicznym przygotowaniu produkcji, planowaniu oraz jej realizacji, zrówno pod względem jednostkowym, jak i planowym. Umożliwia kontrolę i analizę na wszystkich etapach. 

HERMESSQL PRODUKCJA


HERMESSQL HANDEL I USŁUGI to moduł idealny dla handlu i usług. Dzięki wyjątkowo elastycznej architekturze, posiada ogromną umiejętność dostosowania się do potrzeb przedsiębiorstw i użytkowników.
HERMESSQL HANDEL I USŁUGI


CORAX to nowoczesne i wygodne oprogramowanie dla średnich i małych firm. Doskonale sprawdza się w handlu i usługach oraz produkcji. Jego siłą jest funkcjonalność, elastyczność oraz intuicyjny sposób obsługi.
CORAX


MINICORAX to łatwy w obsłudze i tani program dla firm małych oraz mikro. Składa się z modułów: obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac. 
MINICORAX


QLIKVIEW oraz QLIKSENSE to dynamiczne i elastyczne platformy do analizy danych biznesowych. Aplikacje pozwalają na pracę na odświezanych na bieząco zbiorów danych a także na pracę zdalną prz użyciu urządzeń mobilnych.
QLIKVIEW
     QLIKSENSE